سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اندکی صبر سحر نزدیک است...
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
طراح قالب
آیه قرآن دانشنامه عاشورا
روزشمار فاطمیه وصیت شهدا

وصیتنامه شهید بزرگوار علی تجلایی


ای امام ، ای رهبر امت ، و ای پدر روحانی که با بیان خود نفوس طاغوتی ما را تزکیه نمودی ، بدان ، تا آخرین قطره خونی که در بدن دارم و تا آخرین دم حیاتم ، مقلد و مأموم تو هستم .
به خدا سوگند، یک لحظه از این عهد و پیمانی که با تو بسته ام ، نظرم برنخواهد گشت و آخرین قطره خونی که از بدنم بیرون ریزد ، نقش « خمینی رهبر » خواهد بست .
زیرا که من این وفاداری را از مکتب کربلا, از پرچمدار اباعبدالله (ع) آموخته ام و عینیت این وفاداری را از سیدمان و مولایم شهید آیت الله بهشتی آموخته ام ... .
پدر و مادر عزیزم که غم و اندوه شهادت برادرم مهدی از دل شما بیرون نرفته ، مبادا از شهادت من و برادرم متأثر شوید و هر چه گریه می کنید ، گریه بر مصیبتهـای سرور شهیـدان و اهل بیت او بکنید ... .
خوشحال باشید که در سایه برنامه های تربیتی اسلام ، توانستید فرزندانی را در خط ولایت و امامت بپرورانید ... نه تنها برای مهدی و من و دیگر شهیدان گریه نکنید ، بلکه گور و مزار ما را هم جستجو مکنید . به این بیاندیشید که ما برای چه شهید شدیم و چه راهی را برای رسیدن به مقصود و معبود خود برگزیدیم ... . دعا کنید که خداوند متعال از گناهانم درگذرد .

ادامه مطلب...

[ یکشنبه 93/12/3 ] [ 1:18 صبح ] [ رسول ]

 

یا مهدی (عج)


[ شنبه 93/12/2 ] [ 3:25 عصر ] [ رضا ]

 

ظهور


[ شنبه 93/12/2 ] [ 3:20 عصر ] [ رضا ]
........

.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
درباره وبلاگ

برچسب‌ ها
آرشیو مطالب
حمایت می کنیم

جهت دریافت برنامه های رادیو افسران کلیک کنید

موسسه ی خیریه ی حمایت از کودکان سرطانی

بنیاد خیریه مهر نور, بنر حمایتی,بنر خیریه,بنر مهر نور